Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Reactor-Craft[24/7][RPG Lub Industrail][Liczne modyfikacje]


MrMesi97

Chcecie serwer RPG czy Industrail?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie serwer RPG czy Industrail?

    • RPG
      0
    • Industrail
    • Inny (napisz jaki)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy serwer byłby otwarty.?

 

Imię:Kamil

Nick w Minecraft:Kusiu

Wiek:13 lat

Znajomość modów(1-5)(Nie dotyczy sponsora): 4 :D

Znajomość komend(1-5)(Nie dotyczy sponsora): 4:P

O jaką posadę będziesz się starać?:Administrator,Moderator.

Mógłbyś dać na serwer jakiś skromny datek?:To zależy ile :P

Opublikowano

logo.png

Witajcie! Dziś zaprezętuje wam zapowiedz serwer minecraft. Lecz jeszcze spytam czy chcecie serwer RPG czy Industrail?(Głosuj w ankiecie).

Serwer Industrail posiadał by następujące modyfikacje:

  • IC2
  • BuildCraft 3
  • RedPower 2(Jak wyjdzie na 1.3.2)
  • Equivalet Exchange 2
  • Computer Craft
  • Iron Chest
  • Thaum Craft
  • Mo'creatures

Nie rozumiem ThaumCraft na serwer ?

Opublikowano

Imię:Kacper

 

Nick w Minecraft:Kacperkiewicz

 

Wiek:15

 

Znajomość modów(1-5)(Nie dotyczy sponsora): 4,5

 

Znajomość komend(1-5)(Nie dotyczy sponsora): 4,5

 

O jaką posadę będziesz się starać?: Administrator.(ew. Moderator

;)

 

Mógłbyś dać na serwer jakiś skromny datek?: W przyszłym miesiącu, skonczyla sie kasa w tym jak narazie ;]

 

Inne info : Gram w MC 2 lata, mam mikrofon, potrafie pomóc każdemu z osobna

:)

Opublikowano

Imię:Patryk

Nick w Minecraft: HanulaK

Wiek:15

Znajomość modów 5/5

Znajomość komend 4/5

O jaką posadę będziesz się starać?:Moderator.(ewentualnie Administrator)

Mógłbyś dać na serwer jakiś skromny datek?: Oczywiście , 10 zł nikogo nie zbawi :>

Kontakt:

Skype:hanulak_tv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...